Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 567 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Kruszenie betonu kruszarka do betonu

poniedziałek, 07 września 2009 15:40
Skocz do komentarzy

Kruszenie betonu kruszarka do betonu

tel: 692-281-677
Kruszymy gruz betonowy, ceglany oraz kamienie. Kruszarka może pracować w miejscu wytworzenia odpadu przeznaczonego do kruszenia, co obniża koszty otrzymanego kruszywa o koszty transportu. Kruszarka posiada własne zasilanie, co czyni ją niezależną od zasilania sieciowego. Dzięki regulowanym szczęką w kruszarce istnieje możliwość otrzymania frakcji od 0 do 31.5, 63, 90, 120 mm. Kruszarka wyposażona jest w magnetyzer, służący do usuwania metalowych elementów z kruszywa. Materiał przeznaczony do kruszenia powinien mieć wymiary nie przekraczające 850x550 mm.Wydajność kruszarki wynosi od 50 do 150 t/godz i zależy od rodzaju kruszonego materiału oraz frakcji otrzymanego kruszywa. Kruszenie betonu kruszarka do betonu

 

Koszt wykonania usługi kruszenia betonu lub gruzu jest uzgadniany z każdym klientem indywidualnie. Zalecana minimalna ilość materiału do kruszenia to 500 t.

Kruszymy gruz betonowy, ceglany oraz kamienie. Kruszarka może pracować w miejscu wytworzenia odpadu przeznaczonego do kruszenia, co obniża koszty otrzymanego kruszywa o koszty transportu. Kruszarka posiada własne zasilanie, co czyni ją niezależną od zasilania sieciowego. Dzięki regulowanym szczęką, w kruszarce istnieje możliwość otrzymania frakcji od 0 do 31,5, 63, 90, 120 mm. Kruszarka wyposażona jest w magnetyzer, służący do usuwania metalowych elementów z kruszywa. Materiał przeznaczony do kruszenia powinien mieć wymiary nie przekraczające 850x550 mm.Wydajność kruszarki wynosi od 50 do 150 t/godz i zależy od rodzaju kruszonego materiału oraz frakcji otrzymanego kruszywa.

Koszt wykonania usługi kruszenia betonu jest uzgadniany z każdym klientem indywidualnie. Zalecana minimalna ilość materiału do kruszenia to 500 t.

Oferujemy również usługi ładowarką kołową w korelacji z kruszarką (załadunek gruzu, pryzmowanie lub załadunek kruszywa).

Oferujemy również usługi ładowarką kołową w korelacji z kruszarką (załadunek gruzu, pryzmowanie lub załadunek kruszywa).

● Posiadamy w sprzedaży beton kruszony o frakcjach od 0 do 31,5, 63, 90, 120 mm.

● Realizujemy prace budowlane specjalizując się w zakresie robót ziemnych.

● Oferujemy usługi w zakresie prac rozbiórkowych i wyburzeniowych:

● Wyburzenia wszelkiego typu konstrukcji budowlanych metodą mechaniczną, cięcie konstrukcji żelbet,

1. Kruszarka Pegson Metrotrack


Rok produkcji: 2005
Liczba motogodzin: 3400 mtg

Wyposażenie: wsyp 900x600 mm, separator miału
elektromagnes, boczny odsiew

Stan techniczny bardzo dobry


1. Kruszarka Brown Lenox KK114


Rok produkcji: 1992
Liczba motogodzin: 5.000 mtg
Masa: 44 tony
Wyposażenie: Wydajność do 270 t/h w zależności od
materiału i ustawienia średnicy kruszenia,
Wsyp: 1065x685, Podajnik: lejek podajnikowy
około 8 m3 , z podajnikiem wibracyjnym
i przesiewem wstępnym
Stan techniczny dobry


1. Kruszarka szczękowa Brown Lenox KK75


Rok produkcji: 1995
Masa: 22 tony

Wyposażenie: wlot do kruszenia 750 x 500mm,
elektromagnes, separator miału, silnik cat
dwa taśmociągi, podwoz

kruszarnia poznań, KRUSZARNIE BETONU POZNAŃ, kruszenie gruzu poznań, kruszarnia betonu, kruszarnia gruzu, kruszarnie wielkopolska, kruszenie gruzu, kruszarnia, kruszarnia poznań, kruszarnia gruzu poznań, kruszenie gruzu wielkopolska, kruszarnia poznan, kruszarnia betonu piła, kruszarnia betonu, kruszarnia betonu wielkopolska, Kruszarnie gruzu w Poznaniu, gruz,Piła, kruszarki betonu w poznaniu, kruszarnia betonu poznań, kruszenie betonu, kruszarnia betonu poznan, kruszarnia gruzu Poznan, KRUSZARNIA BETONU W POZNANIU, kruszarnie poznań, kruszarnie gruzu poznań, oferta kruszenia, kruszenie gruzu poznań, kruszony beton cena poznań, kruszenie betonu poznań, kruszarnie betonu w poznaniu, kruszenie gruzu piła, beton Wielkopolska, cięcie żelbetonu poznań, piły beton wypożyczalnia poznań, poznań kruszarnia gruzu, kruszarnia betonu poznań, kruszarnie betonu w poznaniu, beton poznań cena, kupno gruzu w poznaniu, sprzedam kruszony gruz wielkopolska, kruszarki do betonu, kruszenie gruzu poznań

Podziel się
oceń
0
0


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 02 sierpnia 2014 18:19

  Doskonały wpis!

  autor Apolloniusz

  blog: http://tinyurl.com/lzmoh8s

 • dodano: 24 kwietnia 2012 10:42

  Całkiem ciekawa notka, mam ogromną nadzieję na jeszcze. Ogólnie cały blog jest interesujący i szybko dodaję go do swoich zakładek.

  autor Alan

  blog: telewizja.livejournal.com

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

wtorek, 21 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  2 643  

Archiwum

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Kruszymy gruz betonowy, ceglany oraz kamienie. Kruszarka może pracować w miejscu wytworzenia odpadu przeznaczonego do kruszenia, co obniża koszty otrzymanego kruszywa o koszty transportu. Kruszarka po...

więcej...

Kruszymy gruz betonowy, ceglany oraz kamienie. Kruszarka może pracować w miejscu wytworzenia odpadu przeznaczonego do kruszenia, co obniża koszty otrzymanego kruszywa o koszty transportu. Kruszarka posiada własne zasilanie co pozwala kruszyć beton w niemal kazdym miejscu

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 2643

Lubię to